TULE JA ÕPI!

Testide moodul

Autokool Alopex pakub võimalust KÕIKIDEL soovijatel kontrollida oma liiklusalaseid teadmisi. Selleks on loodud e-õppe keskkonnas "Testide moodul ", kuhu on kogutud üle 2000 küsimuse. Testid on jaotatud gruppidesse (liiklusmärgid, ristmikud, liikluskindlustus, tehnonõuded) ja samuti on testid kogu A ja B kategooria koolitust hõlmava materjali kohta. Materjali läbitöötamine aitab kindlasti tugevdada sinu liiklusalaseid teadmisi ja suurendab sinu edukust riiklikul teooriaeksamil.
Kui soovid saada ligipääsu "Testide moodulile", tuleb sul teha ülekanne Autokool Alopex pangakontole EE127700771001655738 summas 10.-€ (kasutusõigusega 31 päeva) ja seejärel saata e-posti aadressile aalopex@gmail.com oma nimi ja isikukood. Kui raha on laekunud, saadetakse sulle kasutajatunnus ja parool, mille edastamine teistele isikutele on keelatud.
Kõik sinu lahendused e-keskkonnas salvestatakse. Lisaboonusena saab ka vaadata õppefilme riiklikust teooria- ja sõidueksamist nii Eestis kui välismaal. Samuti on mitmeid videosid kasulike nõuannetega noorele autojuhile. 
 
 TULE JA ÕPI !


Doit | kodulehe kujundus ja sisuhaldustarkvara | 3D, fotograaf, logo ja identiteet